Księgowość i finanse

Multikancelaria to podmiot, który obok szeroko rozumianego doradztwa prawnego oferuje również usługi z zakresu finansów i rachunkowości.

Współpracujący z Multikancelarią specjaliści z zakresu księgowości, kadr i płac oraz finansów oferują szeroka gamę usług, dzięki którym, obok wspomnianego już doradztwa prawnego, uzyskają państwo pełen wachlarz niezbędnych dla przedsiębiorcy usług.

Multikancelaria oferuje prowadzenie wszelkiego rodzaju ksiąg podatkowych, w tym podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu ewidencjonowanego i karty podatkowej, prowadzenie ewidencji zakupu i sprzedaży w zakresie vat-u, sporządzanie miesięcznych i rocznych sprawozdań finansowych i pozostałych deklaracji podatkowych, obsługa kadrowo płacowa, w tym rozliczenia w ZUSie oraz szeroko rozumiane doradztwo księgowe związane z bieżącym prowadzeniem działalności gospodarczej.

Multikancelaria obsługuje jednoosobowe podmioty gospodarcze, spółki prawa handlowego, spółki cywilne, fundacje i stowarzyszenia oraz inne podmioty, które prowadzą lub mają prowadzić księgi podatkowe.

Specjaliści z zakresu finansów zapewniają doradztwo w zakresie zarządzania finansami w przedsiębiorstwie, pozyskiwania dotacji oraz finansowania działalności, doradztwa strategicznego, doradztwa z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem czy doradztwa sprzedażowego.

W Multikancelarii stawiamy na rzetelność prowadzonej obsługi, w tym wysoki poziom wiedzy i doświadczenie osób współpracujących. Wysokie standardy świadczonych usług mają na celu przede wszystkim skuteczne rozwiązanie problemu klienta, tak aby przy adekwatnym wkładzie finansowym otrzymał pomoc z najwyższej półki.

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Skontaktuj się z nami już dziś.

+48 579 615 707

biuro@multikancelaria.pl