Pomoc prawna Bielsk Podlaski

Multi kancelaria świadczy pomoc prawną dla mieszkańców miasta i gminy Bielsk Podlaski oraz okolicznych miejscowości jak: Brańsk czy Boćki. Pomoc prawna Multikancelarii skierowana jest do klientów indywidualnych, jak również i tych podmiotów, które na co dzień zajmują się prowadzeniem działalności gospodarczej w różnej formie organizacyjnej. Zdajemy sobie sprawę, że powierzenie prowadzenia własnej sprawy jest decyzją, która wymaga zaufania oraz odpowiedniego przemyślenia.

Zespół Multikancelarii wie, że udzielenie pomocy prawnej wiąże się każdorazowo z koniecznością przedstawienia Klientowi rzeczowej i zgodnej z przepisami porady prawnej, tak, aby interes Klienta był zabezpieczony w jak najwyższym stopniu. W ramach wypracowanych przez Multikancelarię procedur dotyczących przyjęcia i prowadzenia sprawy zachowane są wszelkie standardy poufności i bezpieczeństwa informacji otrzymywanych od Klienta. Każdorazowo problem Klienta poddawany jest wstępnej analizie, przez co możliwe jest określenie ścieżki prowadzenia danej sprawy, możliwości wystąpienia poszczególnych okoliczności lub ścieżek rozwoju, przez co już  na samym początku Klient otrzymuje rzetelną informację o swojej sprawie.W ramach udzielonej pomocy prawnej, która może przybrać różne formy, Multikancelaria, za pośrednictwem współpracujących z nią profesjonalnych pełnomocników, tj. adwokatów i radców prawnych, udziela opinii prawnych, przygotowuje pisma przedprocesowe oraz pisma, które wymagają argumentacji prawnej w ramach toczącego się postępowania, ponadto przyjmuję zlecenia prowadzenia spraw od momentu zainicjowania do ich prawomocnego zakończenia, jak również wspomaga Klienta na etapie postępowania egzekucyjnego.

Kompleksowa pomoc prawna to przede wszystkim odpowiedni zespół, który będzie mógł sprostać wielości spraw, z jakimi klienci trafią do Multikancelarii. Z tego też względu porady udzielane są w bardzo szerokim zakresie, począwszy od prawa cywilnego, przez administracyjne, po gospodarcze, prawo pracy czy prawo nowoczesnych technologii.

Idea Multikancelarii to przede wszystkim skuteczna pomoc prawna, wobec czego staramy się znaleźć rozwiązanie na każdy problem Klienta, bez względu na zakres tematyczny, skomplikowanie tematu, czy ilość czasu niezbędną na właściwe opracowanie sprawy.

Na samym końcu chcemy podkreślić, że Multikancelaria stawia na jasne zasady współpracy z Klientem, które dotyczą przede wszystkim kwestii finansowych, wobec czego w toku prowadzenia pomocy prawnej nie dochodzi do jakichkolwiek niejasności w tym zakresie.