Pomoc prawna Łapy

Kompleksowa pomoc prawna świadczona przez Multikancelarię to nie tylko działanie na terenie siedziby, ale również wszelkiego rodzaju działania obejmujące swoim zasięgiem mieszkańców oddalonej o około 30 km od Białegostoku gminy Łapy i okolic. Mieszkańcy gminy Łapy oraz pobliskich miejscowości jak Juchnowiec Kościelny, Choroszcz Tykocin czy Dobrzyniewo mają możliwość uzyskania profesjonalnej porady prawnej z żądanego zakresu zainteresowania.


Pomoc prawna, którą świadczy Multikancelaria obejmuje mnogość działań dostosowanych do charakteru konkretnej sprawy. Przede wszystkim, w pierwszej kolejności dokonywana jest analiza stanu faktycznego, połączona z zapoznaniem się z dokumentacją, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie kompleksowej pomocy prawnej. Tak udzielona pomoc prawna spełnia
warunki merytoryczności i właściwej jakości usług, dzięki czemu każdy Klient Multikancelarii będzie wiedział, że jego sprawa zostanie przygotowana i poprowadzona w sposób maksymalnie efektywny.


To, co wyróżnia świadczoną przez Multikancelarię pomoc prawną to zaangażowanie osób tworzących ten podmiot, odpowiedni poziom wiedzy merytorycznej, który wynika ze współpracy z profesjonalnymi pełnomocnikami procesowymi, tj. adwokatami i radcami prawnymi.
Multikancelaria zachowuje całkowitą poufność i dyskrecję w świadczeniu pomocy prawnej na rzecz mieszkańców gminy Łapy, stawiając sobie za priorytet jak najwyższy poziom komfortu Klienta. Świadczone usługi prawnej obejmują swoim zasięgiem dziedzinę prawa cywilnego, w tym rodzinnego i spadkowego, sprawy majątkowych oraz związane z naruszeniem dóbr
osobistych. Zajmujemy się również pomocą w windykacji należności, ale i również doradzamy w zakresie sposobów wyjścia z zadłużenia.
Grono osób współpracujących z Multikancelarią, nie tylko wspominani adwokaci i radcowie prawni, ale również specjaliści z zakresu finansów i księgowości, co pozwala na świadczenie pomocy w szerokim tego słowa rozumieniu. Pomoc prawną w Multi kancelarii mogą otrzymać zarówno podmioty indywidualne, jak i te prowadzące działalność gospodarczą.

Zespół Multi kancelarii wychodzi z założenia że na każdy problem prawny znajdzie się odpowiednie rozwiązanie.
Katalog gałęzi prawa, w ramach których Multikancelaria świadczy swoje usługi na rzecz podmiotów gospodarczych to sprawy majątkowe, sprawy dotyczące nieruchomości, prawo podmiotów korporacyjnych czy prawo własności intelektualnej i własności przemysłowej.


Pomoc prawna ze strony Multikancelarii może ograniczać się do jednorazowej opinii prawnej, ale może też polegać na stałej współpracy z podmiotami gospodarczymi, gdzie wówczas zakres działań Multikancelarii jest bardzo szeroki i dostosowany do specyfiki prowadzonej przez Klienta działalności gospodarczej.